המשכנתא הטובה ביותר שתוכלו להשיג

מגוון הפתרונות שלנו והיכולות שלנו יחסכו לכם כסף, זמן ויעניקו לכם חוסן ויציבות פיננסית לכל אורך חיי משכנתא שלכם! גם אתם רוצים לחסוך מאות אלפי שקלים במשכנתא שלכם?

הזינו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

עלינו

חברת סאנקוד בע”מ הינה חברה ותיקה ומומחית בתחום המשכנתאות, ליווינו את לקוחותינו במשכנתאות ובפתרונות מימון ויצרנו חסכון מקסימלי לנוטלי משכנתאות והלוואות בארץ, ובנינו תמהילים חכמים ומדויקים למגוון נוטלי משכנתאות. כיוון שאנו מלווים עשרות לקוחות מדי חודש, כוח המיקוח של חברתינו הינו גדול מול כל הבנקים והגופי החוץ בנקאיים בישראל ואנו מצליחים להשיג ריביות נמוכות ומשכנתאות בתנאים הטובים ביותר. אנו מתמחים במשכנתא תפורה לפי מידות, המתבצעת באמצעות בירור מעמיק ומקצועי להבנת הצרכים שלכם, רמת החיים שלכם כיום ובעתיד הנראה לעין כדי לבנות לכם תמהיל נכון שישרת אתכם לאורך החיים. חשוב לנו לשבת איתכם ולהסביר לכם מהם הסיכונים והאופציות הנכונות ביותר עבורכם.

בשיתוף עם הבנקים המובילים במשק

מתחייבים לריביות הנמוכות ביותר

החסכון הממוצע שאנו יוצרים ללקוחות שלנו בלקיחת משכנתא חדשה או במחזור משכנתא קיימת נע בין עשרות אלפים למאות אלפי שקלים. כגוף גדול ומוכר בענף הפיננסי אנו משיגים ללקוחותינו משכנתא בריביות הנמוכות והמשתלמות ביותר מאלו שהבנקים יוכלו להציע לכם ישירות.

בניית תמהיל המשכנתא המשתלם ביותר

קבלו מאיתנו ניתוח ובניית פרופיל פיננסי אישי באמצעותו נתאים לכם תמהיל משכנתא אופטימלי. חשוב מאוד לקבל תמהיל נכון ותקין, ולהשיג גם את התנאים הטובים ביותר, וגם את הריביות הנמוכות ביותר. אנו נשקלל עבורכם את כל הפרמטרים על מנת לעזור לכם להשיג את המשכנתא המתאימה והטובה ביותר לצרכים שלכם.

שקיפות, מקצועיות וליווי אישי חכם לאורך כל הדרך

שמנו לנו למטרה לסייע לכמה שיותר משפחות ומשקיעים על מנת להשיג עבורם את התנאים האופטימליים שניתן להשיג, במקצועיות ובשקיפות. חברת סאנקוד עובדת עם אנשים ולמען אנשים. אנו מלווים כל לקוח ולקוח תוך מתן יחס אישי, ראייה והבנה רחבה. חשוב לנו לתת ללקוחותינו ליווי צמוד עד לקבלת ההחלטה הפיננסית הטובה ביותר עבורכם כיום ובעתיד, עם הרבה אכפתיות, אמינות, יעילות ורצינות.

צור קשר
צרו קשר עוד היום לקבלת פתרון פיננסי חכם

חברת סאנקוד בע"מ מציעה פתרונות מקיפים לעסקים ופרטיים במגוון רחב של תחומים, החל מהלוואות לכל הצרכים וכלה במשכנתאות, ייעוץ עסקי וסיוע משפטי. אנו מקפידים על שירות מהימן ומקצועי לצד התחשבות בכל צורכי הלקוחות. 

דילוג לתוכן