משכנתא בלון

אשמח ליעוץ בחינם

סוג משכנתא שנחשבת מאוד פופולרית היום ואף מפתה מבחינתם של רבים זוהי משכנתא בלון. מדובר על משכנתא בה פריסת התשלומים איננה רגילה. בעצם ישנה האופציה להחזיר את הקרן והריבית אך ורק בסוף תקופת ההלוואה ועל פי מה שנקבע עם הגוף המלווה.

כמו כן, ישנה האופציה להחזיר את הריבית תקופתית ואת הקרן בסוף תקופת ההלוואה. אלו הם שני הסוגים של משכנתא בלון.

משכנתא בלון – היכן ניתן לקחת אותה?

ניתן לקחת הלוואות משכנתא בלון אצל בנקי משכנתאות, שלל חברות ביטוח וזאת לצד גופים חוץ בנקאיים אשר קיבלו הרשאה למתן הלוואות. כמו סאנקוד למשל. בכל אופן, יהיה מומלץ להבין כי ההבדלים שתנאי ההלוואה שיציע לכם כל גוף יכולים להיות מהותיים. מבחינתכם יהיה חשוב לוודא כי אתם בודקים לעומק את תנאי ההלוואה שאתם יכולים להשיג בכל מקום וזאת על מנת להביא למצב בו תוכלו לקחת משכנתא אשר תהיה אופטימלית מבחינת התנאים בה היא מוצעת לכם. אך ורק כך כל אחד מכם יוכל להשיג את המענה הרצוי מבחינתו. אז שימו לב כי אתם מבינים זאת כבר מהרגע הראשון.

האם כדאי לקחת משכנתא כזו?

משכנתא בלון תהיה מתאימה לאנשים שירצו לשלם את המשכנתא שלהם בצורה נוחה וברורה יותר. לצד זאת, יש להבין כי ריבית דריבית עלולה להקשות מעט על ההחזרים והיא תביא לכך שההחזרים יהיו מעט יותר משמעותיים כאשר מביאים בחשבון את הסכום הכולל של המשכנתא יחד עם הריביות. לפיכך חשוב יהיה להתייעץ עם יועץ משכנתאות מקצועי כמו זה שתוכלו למצוא אצל סאנקוד וזאת על מנת להבטיח שכל אחד מכם יוכל למצוא את המענה האיכותי והרלוונטי עבורו. זו תהיה דרך הפעולה החכמה ביותר שתוכלו להביא בחשבון.

בחירה נכונה של מסלול ההצמדה של המשכנתא

כמו כל סוג אחר של משכנתא, גם כאשר מדובר על משכנתא בלון יהיה צריך לבחור את מסלול ההצמדה. בין אם מדובר על מתנה צמודה, קבועה צמודה, מט״ח או פריים, תמיד יהיה חשוב לקבל את ההחלטה בעניין ההצמדה תוך כדי שאתם נעזרים בסיוע מקצועי וייעוץ אשר יאפשר לכם לדעת בבירור מהי האופציה המשתלמת ביותר שתהיה קיימת עבורכם. זו תהיה הדרך החכמה ביותר מבחינת כל אחד מכם לפעול לפיה. נוסף על כן, אם תיצרו קשר עם סאנקוד לשם פגישת ייעוץ משכנתא תוכלו בין היתר לקבל שפע של טיפים שונים אשר יאפשרו לכם לקחת את המשכנתא בביטחון מלא ומתוך ידיעה כי יהיה מדובר בהחלטה נכונה וחכמה שאתם לוקחים. אז שימו לב כי אתם לא ניגשים אל הדבר הזה לבד וזאת כדי להבטיח שתוכלו לקבל את ההחלטה החשובה בחייכם עם סיוע של גורמים עם ניסיון רב.

הבחירה הנכונה ביותר – הלוואות וייעוץ של סאנקוד

בין אם מדובר על משכנתאות מסוגים שונים ובין אם הלוואות לכל מטרה, דעו לכם כי תוכלו להשיג את אלה יחד עם ייעוץ מקיף אצל סאנקוד. בעצם תוכלו למצוא אצל סאנקוד את המענה המלא. ניתן למצוא כבר אינספור אנשים שבחרו להיעזר בשירותים של סאנקוד וראו כתוצאה מכך תועלת עצומה. לפיכך יהיה מוטב מבחינת כל אחד מכם לוודא כי אתם לא מתפשרים בנושא וזאת כאשר אתם יוצרים קשר עם צוות המומחים של סאנקוד כבר בפרק הזמן הקרוב.

זו תהיה הבחירה הטובה ביותר שתוכלו להביא בחשבון וזאת ללא שום ספק. אז אל תתעכבו עם הנושא וצרו קשר כבר בזמן הקרוב על מנת להשיג את המענה הרצוי!

אשמח ליעוץ בחינם
דילוג לתוכן